RV Alarm

Elektromontáže

Elektrorevize

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektro-revizí všech elektrických zařízení. Veškeré elektro revize elektrických zařízení provádíme pomocí moderních a kvalitních měřících přístrojů, které jsou pravidelně ověřovány akreditovanou kalibrační laboratoří, a za dodržování platných technických norem.

Veškeré požadavky těchto norem jsou uplatňovány v rozsahu, který je nezbytný pro ověření specifických vlastností elektrického zařízení, které by mohly ovlivnit jeho správnou a bezpečnou funkci.

Inteligentní elektroinstalace - EGO-N

Inteligentní elektroinstalace Vám zajistí snadné a efektivní řízení domácího osvětlení, rolet, vytápění, klimatizování, ale i přehrávání hudby, filmů a zabezpečí Váš dům. To vše jediným ovladačem.

Na rozdíl od klasické elektroinstalace, Vám inteligentní elektroinstalace poskytne více komfortu a dokáže se snadno přizpůsobit Vaší momentální náladě. Například světelnými scénami, puštěním Vaší oblíbené hudby nebo zapálením krbu. Váš inteligentní dům či byt navodí atmosféru podle Vašich představ.

Pomocí nové inteligentní elektroinstalace se můžete i Vy vracet z dovolené do vyhřátého bytu. Když zapomenete zhasnout nebo vypnout jeden z Vašich spotřebičů, není problém to udělat dodatečně, mimo Váš domov, pomocí mobilního telefonu či internetu.

Systém elektronické instalace ušetří až 30% energie domácnosti. Dokáže totiž regulovat vytápění, zapínání a vypínání elektrických přístrojů i během Vaší nepřítomnosti. Moderní elektronická instalace však dokáže Váš dům i zabezpečit a chránit.

Každý zákazník si může alarm nastavit tak, aby upozornění na nebezpečí vyhlásil tiše, či souběžně s výstražnou sirénou v objektu. Tento systém umožňuje ochranu vašeho majetku i pomocí bezpečnostních kamer.

Proč byste právě vy měly zvolit inteligentní elektroinstalaci?

Výhody při instalaci:

Inteligentní elektroinstalace nepřináší jen výhody pro Váš dům, ale dokáže se postarat i o Vaši zahradu. Ať už se jedná o celoroční naplánované zavlažování nebo nastavení čidla, které pozná, že je trávník suchý, a zalije ho. Stačí jeden povel a inteligentní elektroinstalace se postará o to, aby bylo správně odvětráváno, roseno, zaléváno, stíněno či vytápěno. Můžete mít svou vlastní meteorologickou stanici. Váš bazén bude v bezpečí před spadaným listím, protože systém dokáže rozpoznat, že se zvedá vítr a bazén tak zakrýt nebo ho pro Vás předehřát pro relaxační koupel. Máte-li rádi procházky noční zahradou, nyní se nemusíte bát, že nedojdete ke svému cíli. Vaše zahrada se rozsvítí ihned poté, co Vaše kroky zaznamená.

Všechny tyto funkce můžete ovládat v pohodlí svého domova.